Стати волонтером
English EN French FR German DE Ukrainian UK
Menu

Уряд затвердив програму «єВідновлення» для власників пошкодженого житла

26.04.2023
1 місяць

21 квітня 2023 року Кабмін затвердив алгоритм надання компенсації для відбудови пошкодженого внаслідок військової агресії росії житла з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення». Текст відповідного порядку вже опубліковано на Урядовому порталі

Компенсація в рамках цієї урядової програми надаватиметься для придбання будівельної продукції з метою виконання поточного чи капітального ремонту самостійно її отримувачем або шляхом замовлення виконання відповідних послуг та робіт. Максимальний обсяг фінансування для відновлення одного пошкодженого об’єкта становитиме – 500 тис грн.

Очікується, що тестування програми «єВідновлення» в застосунку Дія розпочнеться вже 10 травня 2023 року, тож залишається не так багато часу для того, аби підготуватися до отримання компенсації.

Хто зможе скористатися цією державною послугою?  

Фізичні особи, які

  • є громадянам України;
  • вже досягли 18-річного віку;
  • авторизувалися в Дії і подали відповідну заяву;
  • є власниками житла, яке було пошкоджено після початку повномасштабної військової агресії рф (з 24.02.2022), розташовано у відносно безпечному регіоні України, де не ведуться активні бойові дії, та не було відремонтовано.

Обов’язковою умовою участі у програмі є внесення відомостей про право власності на пошкоджене житло до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Як перевірити, чи наявна інформація про житло у Реєстрі нерухомості, і яким чином можна  внести відповідні відомості? Відповіді на ці питання ви знайдете на нашому сайті за посиланням.