Стати волонтером
English EN French FR German DE Ukrainian UK
Menu

Об’єднати представників різних юридичних спеціалізацій і професій

які прагнуть допомогти постраждалим від військової агресії власникам житла повернути своє, знайти відповіді на проблемні питання щодо фіксації руйнувань, збору необхідних документів та отримання компенсації

Кожен українець допомагає

Ми донатимо, волонтеримо та щодня працюємо на перемогу. Але нам завжди здається, що ми робимо замало, що можемо більше. Це так, адже наш головний ресурс зараз – це час та компетенції!

Якщо ти — юрист:

працюєш за фахом не перший рік, постійно підтримуєш нашу армію та людей, але готовий зробити більше…

Якщо ти – волонтер:

доставляєш постраждалим гуманітарну допомогу, вивозиш людей у безпечні місця, збираєш історії війни, але маєш сили зробити щось ще…

Платформа “Поверни своє” — це твоя можливість принести більше користі, роблячи те, що вмієш найкраще!

Хто може долучитися до нашої команди?

Юристи

Нашій команді потрібні представники різних юридичних спеціалізацій і професій: адвокати, нотаріуси, судді, юрисконсульти, правоохоронці та інші!

Проактивні та ініціативні правники, які добре обізнані у питаннях захисту права власності, представництва інтересів постраждалих у судах та інших органах, фіксації військових злочинів, — ми шукаємо саме вас!

Волонтери

Ми шукаємо сміливців, які можуть знайти будь-що і дістатися до будь-якого постраждалого регіону, та пропонуємо взяти з собою не менш цінний вантаж – інформацію!

Для людей з віддалених чи нещодавно деокупованих територій, які знаходяться в умовах інформаційної ізоляції, фахова підтримка та практична допомога у проведенні фіксації руйнувань дуже важливі!

Ставай частиною нашої команди вже сьогодні!

Залишай інформацію про себе і ми повідомимо про наші наступні кроки

СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ

Запросіть своїх колег, друзів та знайомих

Поширюйте інформацію про платформу «Поверни своє» у своїх соціальних мережах.

Поширити зараз: